MARTA + PIOTR

...

Kiedy spotykam na swojej drodze tak otwartych i przepełnionych dobrą energią ludzi jak Marta i Piotrek, wiem, że ten dzień będzie wspaniałym przeżyciem nie tylko dla Nich ale i dla mnie. Oprócz zdjęć, w pamięci pozostaną dobre wspomnienia i radość, że to ja miałam szczęście, aby spędzić z nimi tą ważną chwilę.

...
 
... 


Edycja zdjęć: VIVID PRESETS - ART II COLLECTION 

3 komentarze:

 1. Przepiękne! Uchwyciła Pani ten klimat i emocje, jestem oczarowana :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiem krótko. Uwielbiam Kasię i Piotrka! Z Kasią od pierwszego spotkania złapałyśmy świetny kontakt, a na dodatek okazało się, że jesteśmy sąsiadkami. To kobieta z charakterem, w której buzuje gorąca krew i której uśmiech działa jak antidotum na wszystkie smutki. chup anh cuoi bien
  Jestem bardzo szczęśliwa, że przy okazji reportaży poznaję tak wspaniałych ludzi jak Kasia i Piotrek, a reportaż z Ich ślubu był jedynie początkiem naszej wspólnej drogi, nie tylko fotograficznej. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. This information is impressive; I am inspired with your post writing style & how continuously you describe this topic. After reading your post, thanks for taking the time to discuss this, I feel happy about it and I love learning more about this topic.

  Peach Champagne Sapphire

  OdpowiedzUsuń