ALICJA + MICHAŁ


Ślub Alicji i Michała to kolejny dowód na to, że najważniejszym składnikiem tego dnia jest miłość. Nie tylko miłość bijąca od Młodej Pary ale również od kochającej i wspierającej rodziny. Taki był ich dzień. Pełen radości, czułych gestów i łez wzruszenia.
Jest coś szczególnego w możliwości obserwowania więzi łączącej dwoje kochających się ludzi. Alicja i Michał na długo rozgrzali moje serce, a w pamięci pozostanie niesamowita serdeczność, z którą spotkałam się w tej uroczej leśniczówce, w samym środku lasu...

  

Miejsce Uroczystości: Stary Tartak
Makijaż: Alicja jest wizażystką i sama zadbała o swój makijaż. Zainteresowanych współpracą odsyłam tutaj. Alicja działa na terenie Trójmiasta.


17 komentarzy:

 1. Rewelacja :) bardzo ciepło i rodzinnie.
  I ten deszcz!

  OdpowiedzUsuń
 2. jeeeej jaki klimat, cudownie <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo wzruszające zdjęcia. Śliczna para :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Napiszę to chyba milion razy - jesteśmy szczęśliwi, że towarzyszyliście nam tego wyjątkowego dnia. Dziękujemy za piękne zdjęcia i emocje, które wciąż nam towarzyszą przy ich oglądaniu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny reportaż, jest klimat, są emocje. Gratuluję warsztatu na wysokim poziomie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Pani Justyno, na prawdę świetne kadry w których widać od razu Pani wysokie umiejętności. Jestem pod wrażeniem Pani oka i zdolności uchwycenia chwili. Na pewno będę tu częściej wpadał. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Justyno, jesteśmy z moim narzeczonym na etapie poszukiwań fotografa. Tak trafiłam do Ciebie i nie będę tego kryła, oglądając ten reportaż popłakałam się (a jestem w pracy, w której średnio wypada płakać). Nie wiem, jak to robisz, ale łapiesz nieuchwytne, chwytasz za serce, ściskasz gardło... Z niecierpliwością czekam na maila od Ciebie./ Asia (i Paweł)

  OdpowiedzUsuń
 8. The wedding images are just amazing. Loved them.

  OdpowiedzUsuń
 9. Can anyone provide a few tips or links on how to professionally do wedding photography.? #Urgent

  OdpowiedzUsuń
 10. Good work in site and good Blog. and very useful for people so keep sharing and posting.

  OdpowiedzUsuń