ANITA + GNIEWKO | JELENIA GÓRA


Nadszedł czas aby przypomnieć sobie o blogu i umieścić wybrane, tegoroczne reportaże. Zacznę nietypowo, bo od Ślubu który odbył się we wrześniu, ale jest to dla mnie bardzo szczególny Ślub.
Nie pamiętam kiedy ostatnio tak mocno emocjonalnie zaangażowałam się w reportaż, a wszystko to za sprawą pewnej wyjątkowej kobiety, z której kipi radość życia i zaraża wszystkich wkoło.  Mowa tutaj o Anicie, niesamowicie wrażliwej, artystycznej duszy, która sprawiła, że ten dzień był wyjątkowy. Zanim poznałam Anitę, poznałam jej zdjęcia i już wtedy wiedziałam, że nawiążemy nić porozumienia. Anita jest również fotografką, a jej estetyka zdjęć jest bliska mojemu sercu.
Gdy tylko przekroczyłam próg rodzinnego domu Anity, stres który zawsze towarzyszy mi przed reportażami, prysnął jak bańska mydlana. Cała rodzina Anity jak i Gniewka sprawiła, że atmosfera tego dnia była niesamowita i chciałam dać z siebie 1000% aby na zdjęciach oddać chociaż kawałek tych wspaniałych emocji, których byłam świadkiem tego dnia. Tym bardziej, że ta radość była podwójna... Zobaczycie co mam na myśli na zdjęciach. :)
Miłość unosiła się w powietrzu, patrzenie, nie tylko przez obiektyw, na szczęście Anity i Gniewka, dostarczyło mi wiele wzruszających chwil...
Ten dzień na długo pozostanie w mojej pamięci i cieszę bardzo, że mogłam być jego częścią.p.s. Każdy z gości otrzymał dżemik z wygrawerowanym swoim imieniem na drewnianym listku. Mój już zjedzony... pycha! :)


sukienka: Salon sukni ślubnych Gebi Jelenia Góra
makijaż: Ola Oblicka
fryzura: Sylwia Drożniak
kwiaty/wianek: Madzia In Bloom
dekoracje papierowe: Cudowianki
słodki stół: Muffinka
DJ: Sebastian Lehner
film: Maciek Bartkiewicz
tort: Cukiernia Merkury
księga gości: Decoris
miejsce ceremonii: Kapliczka Św. Anny na Grabowcu
sala weselna: Pod Dudziarzem w Radomierzu

9 komentarzy:

 1. Piękny reportaż! Bardzo podoba mi się obróbka, emocje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Prześliczne zdjęcia. Cała historia emocji. Wspaniały fotoreportaż. Aż się wzruszyłam NO!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne, piękne, wzruszające zdjęcia! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Niesamowite fotografie! Nie będę ukrywać - wzruszyłam się. Dokładnie taką estetykę chciałabym zobaczyć na zdjęciach ze swojego ślubu. Świetna robota!

  OdpowiedzUsuń
 5. Oglądam te zdjęcia po raz kolejny i po raz kolejny ryczę jak bóbr!

  OdpowiedzUsuń
 6. ach, nowocześnie! chrzciny i wesele wraz! Zdjecie bardzo ładne

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam Anitę i jej zdjęcia. Piękny reportaż, magiczne zdjęcia:)))))

  OdpowiedzUsuń
 8. cudowne... wlasnie ten report chcialam zawsze oebjrzec!

  OdpowiedzUsuń